26 maja 2024

Zmiany na stronie internetowej

Zmiany na stronie internetowej mogą dotyczyć każdego obszaru strony.

Wymaganiami dla zmiany na stronie internetowej są czynniki zewnętrzne i środowiskowe (wewnętrzne). Zmiany na stronie internetowej tzw. zewnętrzne to wszystkie czynniki, które związane są z odrzeczeniem realnym właściciela stronu min. wydarzenia, rozwój oferty, zmiany w funkcjonowaniu, uaktualnienie obszarów działania.

Czyli w wyniku tego zmiany na stronie internetowej są wypadkową konieczności uaktualnienia wizerunki i oferty właściciela strony w przestrzeni internetowej.
Zamiany na stronie internetowej tzw. wewnętrzne to konieczność wprowadzenia uaktualnień, weryfikacji działania procesów, zabezpieczeń czy weryfikacji integralnych zewnętrznych koniecznych interface czy platform. Zmiany na stronie internetowej tego  typu to konieczność i dla efektywnego i ciągłego działania strony internetowej powinny być one inicjonowanie także zdalnie przez narzędzia monitoringu strony.

Zmiany na stronie internetowej mogą być w tym wypadku widoczne lub kompletnie niewidoczne dla odwiedzających stronę czy nawet właściciela strony.

3 thoughts on “Zmiany na stronie internetowej

  1. Nie wszystkie wprowadzane zmiany są widoczne, frontend tak samo ważny jak backend.

Comments are closed.