19 czerwca 2024

Wprowadzanie zmian na stronie internetowej

Każda nawet najlepsza strona internetowa wymaga aktualizacji.

Wprowadzanie zmian na stronie internetowej to proces ciągły, ale wykonywany poprawnie daje odwzorowanie działania firmy/fundacji/ etc w obszarze ecommerce.

Każde wprowadzanie zmian na stronie internetowej powinno być ustalone jako proces i odbywać się na bieżąco. Jednak należy zdawać sobie sprawę, że najbardziej efektywne działanie to np. wprowadzanie zmian na stronie internetowej w okresach czasowych np. raz czy 2 razy w miesiącu (oczywiście jeśli wymaga tego proces np. sprzedaż – sklep internetowy to powinno być online..).

Wprowadzanie zmian na stronie internetowej może być związana tylko z koniecznymi zmianami dotyczącymi strony lub dopisywaniem kolejnych informacji, wiadomości czy chatem.

Najkorzystniej jest w takiej sytuacji oddzielić wprowadzanie zmian na stronie internetowej, na te które ingerują w jej funkcjonalność lub wygląd od tych, które można wprowadzić za pomoc narzędzi typu CMS.

2 thoughts on “Wprowadzanie zmian na stronie internetowej

  1. Przede wszystkim zmiany musi robić ktoś kto zna CAŁOŚĆ STRONY, bo nieumiejętnymi zmianami to można głównie problemów narobić.

Comments are closed.