26 maja 2024

Audyt strony internetowej

Audyt strony internetowej pozwala, na niezależne i skuteczne zweryfikowanie wszystkich parametrów technicznych czy interfaceów oraz graficznej skuteczności elementów prezentowanych na stronie.

Audyt strony internetowej może być przeprowadzony w oparciu o szereg profesjonalnych narzędzi i trwać kilka dni lub zrobiony athoc w ciągu kilku godzin. W zależności od dokładności i specyfiki przeprowadzonego audyt strony internetowej pozwala na usunięcie lub zmodernizowania odpowiednich elementów strony internetowej.

Audyt strony internetowej może mieć określony temat dla jakiego jest przeprowadzany i może dotyczyć warstwy technicznej, merytorycznej czy wizualnej lub interfacu, nawigacji.

Dokładnie określony auty strony internetowej pozwala na zdobycie odpowiednich informacji, które są konieczne do poprawy czy ulepszenia działania audytowanego obszaru, tematyki lub całej strony internetowej.

Każdy profesjonalnie audyt strony internetowej powinien być przestawiony w materiale podsumowującym wyniki dokonanych prac z uwzględnieniem narzędzi oraz czasu jego trwania. 

2 thoughts on “Audyt strony internetowej

  1. Postawa to określić co ma być audytowane bo można content, otoczenie albo technicznie.

  2. Warto jest zapytać firmę czy wyciągną wnioski z audytu czy same suche dane dadzą. Bo suche dane to automatem darmowym mozna zebrać.

Comments are closed.